top of page

Gümrükleme 

Türkiye ve dünya genelindeki gümrük konvansiyonlarını titizlikle takip ederek ticari malzemelerinizin taşınması sürecinde gümrükleme danışmanlığı sağlıyoruz. İhraç ya da ithal etmek istediğiniz ticari malzemelerinizin ihracat ya da ithalatında uzmanlaşmış geniş bir gümrükleme ağımız sayesinde size en özel gümrükleme fırsatlarını sunuyoruz.

 

Uluslararası ticaretin en zor ve maliyet belirleyici, hesaplanması en güç kısmı malzemelerin gümrük sürecinden geçmesidir. Bazı durumlarda ihtiyaç duyulan malzemeyi belirleyip almak veya satmak istediğinizde, gümrük konusu devreye girince birçok ek araştırma yapmanız ve doğru danışmanları bulmanız gerekir. Bu nedenle, işinizi şansa bırakmıyoruz. İşinizi olası en düzgün maliyetlerle ve sürprizlerle karşılaşmayacağınız şekilde araştırıyor ve ticaretinize yardımcı oluyoruz.

 

Müşterilerimize en avantajlı ve sorunsuz gümrükleme çözümleri sunarak ticaretinizi daha rekabetçi hale getirmeyi, maliyetlerinizi düşürmeyi ve iş yükünüzü azaltmayı amaçlıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte, gümrük işlemlerinizde size destek olmak ve süreci en verimli şekilde yönetmek için buradayız. Kilercik Global gümrükleme hizmetleriyle ticaretinizi en güvenilir ve karlı bir şekilde yürütmenizi sağlıyoruz. 

Image by Renaldo Matamoro
bottom of page