top of page

Servisler

Sektörünüz, malınız veya pazarınız ne olursa olsun, KGL hem küçük hem de büyük işletmeler için uçtan uca uluslararası ticaret çözümleri ve gümrük danışmanlığı sunmaktadır. 

Dış Ticaret

Lojistik hizmetlerine ek olarak, odak alanlarımızdan biri de müşterilerimizin özel iş ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş uluslararası ticaret çözümleri sunmaktır. İşin karmaşıklığı ne olursa olsun, müşterilerimizin ticaret ihtiyaçlarına kapsamlı çözümler üretmek için kapsamlı yerel bilgimiz ve küresel bağlantılarımızla gurur duyuyoruz.

AdobeStock_432643516.jpeg
Image by Marcin Jozwiak

Gümrükleme

Küresel tedarik zincirlerini ve gümrük düzenlemelerini yönetme konusunda her türlü zorlukla karşılaşan her ölçekten işletmeye lojistik, gümrük ve depolama çözümleri sunuyoruz. Şirketlerin hedeflerine en hızlı ve en ekonomik çözümlerle ulaşmaları için lojistik ve gümrük süreçlerini kolaylaştırıyor, verimliliği artırıyor ve maliyetleri düşürüyoruz.

Tedarik Zinciri

Kilercik Global olarak, uluslararası ticarette yılların deneyimi ve uzmanlığıyla müşterilerimize kapsamlı destek sağlıyoruz. Lojistik maliyetlerin dış ticaretteki kritik önemini anlıyor ve müşterilerimize en uygun çözümleri sunmak için çalışıyoruz.

Image by Kelly Sikkema
bottom of page